Hakkımızda

SARITAŞ ELEKTRİK HAKKINDA

Elektrik Elektronik taahhüt alanında hizmet vermek üzere İstanbul'da faaliyetine başlayan Sarıtaş Elektrik, geçen süre içerisinde ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden başladığı tüm projeleri sorunsuz tamamlamış ve sektörde söz sahibi firmalar arasında yerini almıştır.

Kurulduğu günden itibaren ticari kaygılardan çok müşteri memnuniyeti üzerine yoğunlaşan firmamız, teknolojiyi yakalamak adına sürekli kendini geliştirmiş; projelerinde uluslar arası standartlara uygun malzeme kullanarak, artan rekabet ortamında kaliteyi uygun koşullara sunmayı prensip edinmiştir.

Firmamızı ayrıcalıklı kılan özelliklerden biri de çok önem verdiğimiz satış sonrası hizmettir. Taahhüdümüzde olan projelerdeki imalatlarımızın tamamı garantimiz altındadır ve sistemlerin sağlıklı çalışması adına her türlü teknik destek firmamız tarafından titizlikle sağlanmaktadır.

Tüm mesaisini birlikte çalıştığı firmaların memnuniyeti için harcayan alanında uzmanlaşmış kadromuz, elde ettiği başarıların gururu ve sorumluluğu ile daha iyisini yapabilme gayreti içinde çalışmalarını sürdürmektedir.